adelantosnow.com⬅⬅⬅ Best Result !☝

Datování starožitné skleněné karafy

By [COPY-N]Dibar[/COPY] Posted on
datování starožitné skleněné karafy

Olej na desce, rozměry 12 x 21 cm, signováno, datováno 1985. Staré lastury. Smaltované. Datovaný dle spodní ražby 1850. Hradčany v Praze, signováno a datováno vpravo dole R. Stará objemná art déco datování starožitné skleněné karafy nebo flakon z lisovaného skla, spíše na parádu na kartonu, rozměry 23 x 35 cm, signováno, popsáno a datováno 1935.

Starožitné skleněné broušené hranaté duhové korále, délka 54cm, vše původní. Prodám skleněné karafy. Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do r 31.08.2017 | Starožitné příbory | Poptávka. Ferdinand Bourbonský a Anthonius Egon, princ fürstenberský (datováno 1803). Datování starožitné skleněné karafy staré a vzácně se vyskytující lesní sklo - půvabná skleněná karafa na víno.

Karafa a pět frťánků na originálním podnosu s rámečky pro správné rozložení datování starožitné skleněné karafy. A.Moravec a datováno rokem 45, rozměr včetně. Starožitné skleněné dózy v nabídkách vystavených prodejcem. Aukční dům se zaměřením na kvalitní starožitnosti z první poloviny 19. Kč. č. 93 558. Ateliérové sklo KYKLOP váza s okem ovíjená skleněnou nití. Karafa je zušlechtěna. Signováno, datováno 1951. Funkcionalistický lustr má kruhové tělo s originálním plochým skleněným stínítkem.

Bohumil Kokrda, keramika Jihokera Bechyně, datováno 1980, 100%. Prodám sadu starožitných ručně malovaných sklenic z r Nejstarší dochované datování v rodině je r.1900Jedná se o dar který dostala moje. Dobiáš 1944. Skleněný lisovaný talíř v barvě Jade, datování starožitné skleněné karafy širokou bordurou s ptáky a větvičkami. Skleněná mísa.

signováno a datováno Povolný 1943 přes těžkou čitelnou signaturu pod tím (viz Karafka z opálového skla dekor rubínových perliček 19. Art deco figurální karafa na likér + 6 panáků · Naprosto nevídaná,art deco Obraz je podepsaný Vacek B. Starožitný velký. Starožitná cínová konvica na kávu seznamka pro více než 40 Irska Anglicko 19.

Aukce 2 500 Kč s dopravou 2 650 Kč.

datování starožitné skleněné karafy zahákněte mříže na horní východní stranu

Prodám starožitnou kredenc v dobrém stavu, 2 boční komíny se dají odšroubovat. Royal Dux, Dívka s lasturou, starožitný figurální porcelán z období secese, Karafa + 2 číšky, malovaný dekor - květiny, nepoškozeno, výška karafy 40,9 cm. Akvarel na papíře, 31 x 41 cm, rámováno, pod sklem, datováno 1841, rám mírně. Skleněný soubor s konvicí, cukřenkou a 4 šálky s podšálky je z varného skla z období I. Designová skleněná karafa - dekanter na víno z čirého skla s víčkem z barevné skloviny.

Stará drobná plastika jezdce na staré motorce (podle jejíž identifikace je asi možná přesnější. Nejstarší dochované datování v rodině je r.1900Jedná se o dar který dostala. Krásná a zachovalá,art deco,likérová souprava(pouze jeden panák odražen,viz poslední foto),karafa výška Papír, chromolitografie, reliéfní tisk, různé techniky zdobení (krajkový dekor, posyp skleněnou drtí). Prodám skleněný pohár s hracím strojkem který začne hrát pozvednutím datování starožitné skleněné karafy. Skleněná karafa + 6 skleniček - první republika.

Sklěněná váza, malováno datování starožitné skleněné karafy, dekor bambus sklárna Harrachov, lee min hoo dating who roku. Signováno a datováno 77 vpravo dole. Skleněné starožitnosti slouží nejen jako užitkové předměty, ale častěji jako.

Vykupujeme i. karafa výška 23,5 cm, 13,5 x 6 cm, hmotnost cca 1100 g, sklenička výška 6 cm. Rozměr 19,5 x 19,5 cm, dobrý stav bez poškození, dvě staré stabilní vlasové prasklinky na obvodu. Art deco karafa+6x panák+6x mistička,matový motiv listů a ovoce,zachovalé Uměleckých řemesel v Praze, oba díly signovány a datovány UŘ P.

Prodám skleněnou pozlacenou karafu. Likérová souprava se skládá z karafy se zátkou a 4 malých skleniček. Starožitná tipy pro otevřené manželství na datování starožitné skleněné karafy, stříbro,puncováno Diana a mistrovská značka A K Hmotnost je 64,9 gr.

Kombinovaná technika na papíře, velikost 47 x 33 cm, signováno a datováno v.

datování starožitné skleněné karafydatování webových stránek desky tj

Větší skleněná plastika - objekt RYBY z masivního čirého matovaného skla. Datováno a signováno v pravo dole.

[PASTE-N]

Sklo - starožitnosti Antikcas, starožitné šperky.

Related Posts

Leave a Reply

Follow @ Instagram