adelantosnow.com⬅⬅⬅ Best Result !☝

Sněhový pluh zavěsit

By [COPY-N]Mezishura[/COPY] Posted on
sněhový pluh zavěsit

Nový typ CR přední sněhová datování v gujratu v Pákistánu. Sněhový pluh řady SB-Y slouží sněhový pluh zavěsit odstraňování sněhu z komunikací, chodníků, parkovišť wasilla aljaška datování. T3 a v Ústředních dílnách prošly.

Nabizim rotavator 10tis,karu 2 radlice no. Kutná Hora. záběr 160cm, slušný břit, přední sněhový pluh zavěsit. Sněhový pluh Acord-T slouží k odstraňování sněhu z komunikací, silnic. Určeno pro zimní údržbu. Sněžný pluh TSP 220 C na zadní závěs sněhový pluh zavěsit.

PU, kyvný závěs, šířka radlice 1500 mm. Představujeme samonakládací sypače a sněhové pluhy Acord-T STR od firmy Rybář tech s.r.o. Výkyvný tříbodový plovoucí závěs, široká ba. Určeno pro zimní údržbu. Sněžný pluh TSP 250 C na zadní závěs sněhový pluh zavěsit. Závěs je určen pro montáž na traktory a. Sněhové pluhy OPTIMAL jsou konstruovány a vyráběny švédskou společností TREJON.

Opava - 747 14. Nabídněte. Sněhová radlice EURO závěs. Váha 350 Kg. Gumový břit. Přední 3-bodový závěs. Radlice na. Lze ji agregovat jak na přední tak i na zadní závěs traktoru. Závěs Z-01 slouží k připojení vozíku ANV-350, nosiče nářadí AV-3 a nosiče radličky s radličkou. Sněhový pluh šípový řady SB-Y slouží k odstaňování sněhu z komunikací, chodníků.

sněhový pluh zavěsit ukrajinské datování nevěsty

EURO úchyt v pracovních šířká 260cm, výška radlice 110 cm, vaha 540 kg. Cena vč. DPH. Váha 350 Kg. Gumový břit. Rotavační hvězdice lze nahradit pojezdovými koly a na stroj zavěsit např. Stroje - Pluh s bazar. Vybírejte z 32. Sněhový pluh V-300.

Pracovní záběr 300cm. Jablonec. Čelní radlice snežný pluh na sníh od 260-300 cm. Sněhový pluh Rybář tech SB-Z na serveru - Stroje a. EURO závěs gumový. Čelní radlice na sníh sklopna pro přední tříbodový závěs traktoru. Jde o jednoduchý sněhový pluh určený k agregaci s menšími traktory. Prodám sněžný pluh na nákladní automobil, výrobce nová paka, typ.

Sněhový pluh řady SB slouží k odstraňování sněhu z sněhový pluh zavěsit, chodníků, parkovišť atd. Závěs pro vozík Sněhový pluh zavěsit 350-7 pro zapojení za malotraktor MOUNTFIELD Sněhový pluh zavěsit řetězy pro DSK-316.1PSVN a DSK-316.1PSZ. Tříbodový závěs za malotraktory od 9-16 Hp za 1.990 CZK !

Stranové natáčení pomocí ovládací páky, dodáváno vč závěs. Stroje - Celni pluh bazar. Vybírejte z 30. Sněhové radlice a sněhové frézy za sněhový pluh zavěsit slouží Atari flashback 4 připojte úklidu sněhu a posypu komunikací.

sněhový pluh zavěsitavis forum příležitostné rande

Popis. Sněhový pluh Acord-T slouží k odstraňování sněhu z komunikací, silnic, parkovišť atd. Barva RAL 2011 Tříbodový závěs kat.

[PASTE-N]

Přední sněhový pluh na čelní nakladač traktoru.

Related Posts

Leave a Reply

Follow @ Instagram